Viser 57 ansatte fra UngInvest AIB

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Jan Aasgaard Instruktør UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til jan.aasgaard@bfk.no
Aina Andersen Rådgiver UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til aina.andersen@bfk.no
Thor Backe Arbeidsleder UngInvest AIB UngInvest - AIB Midtfylket Send e-post til thor.backe@bfk.no
Mette Bogen Rådgivning og sosialpedagogisk arbeid, karriereveileder UngInvest AIB UngInvest - AIB Midtfylket Send e-post til Mette.Bogen@bfk.no
Inger Johanne Borg arbeidsleder UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Inger.Johanne.Borg@bfk.no
Julie Breili Musikk- og kulturmedarbeider UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til Julie.Breili@bfk.no
Ellen Nyhus Breili Instruktør AIB UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til ellen.nyhus.breili@bfk.no
Tommy Bråthen Arbeidsleder UngInvest AIB UngInvest - AIB Midtfylket Send e-post til tommy.brathen@bfk.no
Ingjerd Laugerud Castellan Konsulent UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Ingjerd.Laugerud.Castellan@bfk.no
Trine Lena Eiternes Adjunkt med till UngInvest AIB UngInvest - AIB Midtfylket Send e-post til Trine.Lena.Eiternes@bfk.no
Marianne Ennals Rådgiver/ veileder/ instruktør UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Marianne.Ennals@bfk.no
Åse Falch Rådgiver/instruktør UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Ase.Falch@bfk.no
Bjørn Rolf Gasmann Arbeidsleder / Adjunkt UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til Bjorn.Rolf.Gasmann@bfk.no
Inger Kristin Grimsrud arbeidsleder UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Inger.Kristin.Grimsrud@bfk.no
Sadia Haleema Lærling UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Sadia.Haleema@bfk.no
Inge Martin Hamre Arbeidsleder UngInvest AIB UngInvest - AIB Midtfylket Send e-post til Inge.Martin.Hamre@bfk.no
Jan Sverre Hansen Arbeidsleder/formann UngInvest AIB UngInvest - AIB Midtfylket Send e-post til Jan.Sverre.Hansen@bfk.no
Anne-Line Eriksen Hansen Sekretær UngInvest AIB UngInvest - AIB Midtfylket Send e-post til Anne-Line.Eriksen.Hansen@bfk.no
Hilde Bøhlum Hansen allmennlærer UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Hilde.Bohlum.Hansen@bfk.no
Liv Harangen konsulent UngInvest AIB UngInvest - AIB Kongsberg Send e-post til Liv.Harangen@bfk.no
Stina Marie Haugen Musikk- og kulturmedarbeider UngInvest AIB UngInvest AIB Send e-post til Stina.Marie.Haugen@bfk.no
Tone Haukvik Adjunkt m opprykk UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til tone.haukvik@bfk.no
Solfrid Hole Spesialrådgiver UngInvest AIB UngInvest AIB Send e-post til Solfrid.Hole@bfk.no
Kjell Arne Hunstad arbeidsleder UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til kjell.arne.hunstad@bfk.no
Bjørn Jensen Instruktør/karriereveileder UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Bjorn.Jensen@bfk.no
Gunn Støveren Johansen Medie Instruktør/ Ikt ansvarlig UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til Gunn.Stoveren.Johansen@bfk.no
Jorunn Kallerud Arbeidsleder UngInvest AIB UngInvest - AIB Kongsberg Send e-post til jorunn.kallerud@bfk.no
Per Ivar Gjesdal Karlsen Arbeidsleder UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Per.Ivar.Gjesdal.Karlsen@bfk.no
Karen Ellen Kristiansen Arbeidsleder UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Karen.Ellen.Kristiansen@bfk.no
David Andre Larsen Lærling UngInvest AIB UngInvest AIB Send e-post til David.Andre.Larsen@bfk.no
Trine Lieng Lislelid Arbeidsleder UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Trine.Lieng.Lislelid@bfk.no
Anders Liverud Arbeidsleder/formann UngInvest AIB UngInvest - AIB Midtfylket Send e-post til anders.liverud@bfk.no
Thomas Løvstad Arbeidsleder/formann UngInvest AIB UngInvest - AIB Kongsberg Send e-post til Thomas.Lovstad@bfk.no
Steinar Løvstad Instruktør UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til steinar.lovstad@bfk.no
Carina Musk-Andersen Faglærer design og håndverk, adjunkt m/ tillegg UngInvest AIB UngInvest - AIB Kongsberg Send e-post til carina.musk-andersen@bfk.no
Thorstein Musk-Andersen lærer UngInvest AIB UngInvest - AIB Kongsberg Send e-post til thorstein.musk-andersen@bfk.no
Ingebjørg Mæland leder Arbeidsinstittuet Buskerud UngInvest AIB UngInvest AIB Send e-post til Ingebjorg.Meland@bfk.no
Truls Norheim Medierådgiver/markedskonsulent UngInvest AIB UngInvest - AIB Kongsberg Send e-post til Truls.Norheim@bfk.no
Lene Fyrileiv Nævra Ikke definert UngInvest AIB UngInvest AIB Send e-post til Lene.Fyrileiv.Nevra@bfk.no
Mariane Oskarsson Administrasjonsleder UngInvest AIB UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til mariane.oskarsson@bfk.no
Anne Margrethe Parken Arbeidsleder/formann UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til Anne.Margrethe.Parken@bfk.no
Kine Anett Præsius-Kristiansen Rus/psykiatri konsulent UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til Kine.Anett.Presius-kristiansen@bfk.no
Marianne Røsbekk Medieinstruktør UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til marianne.rosbekk@bfk.no
Mona Chr Selvaag instruktør design og handverk. UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Mona.Chr.Selvaag@bfk.no
Rolf Simonsen Lærer UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til rolf.simonsen@bfk.no
Sand Preben Skaarud Instruktør UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til Sand.Preben.Skaarud@bfk.no
Bjørn Skretteberg Arbeidsleder/formann UngInvest AIB UngInvest - AIB Midtfylket Send e-post til bjorn.skretteberg@bfk.no
Ståle Slettvold Lærer UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til stale.slettvold@bfk.no
Linda Eren Stengelsrud Vg 3 lærekandidat koordinator. UngInvest AIB UngInvest AIB Send e-post til Linda.Eren.Stengelsrud@bfk.no
John Gunnar Sætherbakken faglærer UngInvest AIB UngInvest - AIB Kongsberg Send e-post til John.Gunnar.Setherbakken@bfk.no
Jon Andre Thomsen Adjunkt/faglærer/instruktør. UngInvest AIB UngInvest - AIB Midtfylket Send e-post til Jon.Andre.Thomsen@bfk.no
Stine Karin Wettestad Thorsdalen Yrkesfaglærer/rådgiver/veileder/leder UngInvest AIB UngInvest - AIB Kongsberg Send e-post til Stine.Karin.Wettestad.Thorsdalen@bfk.no
Tove Eileen Tolpinrud Konsulent UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til Tove.Eileen.Tolpinrud@bfk.no
June Ulberg Miljøterapeut UngInvest AIB UngInvest - AIB Kongsberg Send e-post til June.Ulberg@bfk.no
Heidi Iren Alstad Weisten avdelingsleder UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til Heidi.Iren.Alstad.Weisten@bfk.no
Truls Roar Wold Instruktør UngInvest AIB UngInvest -AIB Drammen Send e-post til Truls.Roar.Wold@bfk.no
Olaf Robert Øien Instruktør UngInvest AIB UngInvest - AIB Ringerike Send e-post til Olaf.Robert.Oien@bfk.no