Viser 137 ansatte fra Lier videregående skole

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Elin Johanne Skibenes Aas Miljørbeider med fagbrev Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Elin.Johanne.Skibenes.Aas@bfk.no
Eli Aasberg Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Eli.Aasberg@bfk.no
Betul Adiyaman Lier videregående skole Lier vgs - Kantine Send e-post til Betul.Adiyaman@bfk.no
Annette Aker Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Annette.Aker@bfk.no
Anne-Gro Andreassen Lærer og fagarbeider Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Anne-Gro.Andreassen@bfk.no
Caroline Strand Ask Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Caroline.Strand.Ask@bfk.no
Eirin Aspestrand Horn avdelingsleder Lier videregående skole Lier vgs - Service og samferdsel Send e-post til Eirin.Aspestrand.Horn@bfk.no
Tone Aunet Sykepleier Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Tone.Aunet@bfk.no
Trine Brenden Bakken lektor med tilleggsutdanning Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Trine.Brenden.Bakken@bfk.no
Solveig Bamrud Adjunkt m/ opprykk Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til solveig.bamrud@bfk.no
Marit Berge Konsulent Lier videregående skole Lier vgs - Merkantil Send e-post til marit.berge@bfk.no
Marit Bergem Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Design og håndverk Send e-post til Marit.Bergem@bfk.no
Jonas Bergheim Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Jonas.Bergheim@bfk.no
Marit Besseberg adjunkt med videreutdanning Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Marit.Besseberg@bfk.no
Stine Rebni Bjørk Lektor med tillegg Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Stine.Rebni.Bjork@bfk.no
Lars Bjørnstad Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Lars.Bjornstad@bfk.no
Cathrine Borge Bolle Avdelingsleder Lier vgs. Lier videregående skole Lier vgs - Avdelingsledere Send e-post til Cathrine.Borge.Bolle@bfk.no
Marianne Aasprong Brekke Lektor - Master KT i læring Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Marianne.Aasprong.Brekke@bfk.no
Linda Brendengen Autorisert Ambulansearbeider Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Linda.Brendengen@bfk.no
Kristel Bui-Sævareid Adjunkt Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Kristel.Bui-Sevareid@bfk.no
Poul Espen Dahl Faglærer Lier videregående skole Lier vgs - Service og samferdsel Send e-post til Poul.Espen.Dahl@bfk.no
Isabelle Dutard lektor Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Isabelle.Dutard@bfk.no
Anne Jelstrup Egeland Lektor Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Anne.Jelstrup.Egeland@bfk.no
Monika Ekblad Adjunkt Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Monika.Ekblad@bfk.no
Caroline Engeset Adjunkt Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Caroline.Engeset@bfk.no
Grete Espedal Konsulent Lier videregående skole Lier vgs - Merkantil Send e-post til Grete.Espedal@bfk.no
Lars-Erik Faugli Lektor Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Lars-Erik.Faugli@bfk.no
Yvonne Florvik Fagarbeider Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Yvonne.Florvik@bfk.no
Ane Forr-Rydgren Spesialbibliotekar Lier videregående skole Lier vgs - Bibliotek Send e-post til ane.forr-rydgren@bfk.no
Nina Forsberg Avdelingsleder Lier videregående skole Lier vgs - Avdelingsledere Send e-post til Nina.Forsberg@bfk.no
Mari Fostvedt undervisningsstilling Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Mari.Fostvedt@bfk.no
Neringa Von Frijtag Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Neringa.Von.Frijtag@bfk.no
Magdalena Gan Renholder Lier videregående skole Lier vgs - Merkantil Send e-post til Magdalena.Gan@bfk.no
Magbule Gashi Konsulent Lier videregående skole Lier vgs - Merkantil Send e-post til magbule.gashi@bfk.no
Tina Gerdts-Andresen Seniorrådgiver barnevern Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Tina.Gerdts-Andresen@bfk.no
Oddbjørn Gjertsen Inspektør Lier videregående skole Lier vgs - Avdelingsledere Send e-post til Oddbjorn.Gjertsen@bfk.no
Anne Johanne Guldvik Rektor Lier videregående skole Lier vgs Send e-post til Anne.Johanne.Guldvik@bfk.no
Kristin H. Haghus adjunkt med tillegg Lier videregående skole Lier vgs - Design og håndverk Send e-post til Kristin.H.Haghus@bfk.no
Håvard Hagren Faglærer Lier videregående skole Lier vgs - Elektro Send e-post til Havard.Hagren@bfk.no
Jon Otto Hansen Vaktmester/ Arbeidsleder Lier videregående skole Lier vgs - Vaktmester Send e-post til Jon.Otto.Hansen@bfk.no
Wenche Hansen Kokk/renholder Lier videregående skole Lier vgs - Kantine Send e-post til wenche.hansen@bfk.no
Vibeke Haug Vernepleier Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Vibeke.Haug@bfk.no
Randi Langeland Haugan Adjunkt med opprykk Lier videregående skole Lier vgs - Design og håndverk Send e-post til Randi.Langeland.Haugan@bfk.no
Åse Haukelidsæter Adjunkt Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til ase.haukelidseter@bfk.no
Håkon Heidum-Ziegler Sosionom/historiker/statsviter Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Hakon.Heidum-Ziegler@bfk.no
Einar Hesselberg Selvstendig konulent Lier videregående skole Lier vgs - Service og samferdsel Send e-post til Einar.Hesselberg@bfk.no
Hafeeza Hussaini Assistent Lier videregående skole Lier vgs - Kantine Send e-post til Hafeeza.Hussaini@bfk.no
Kine Merethe Høijord Adjunkt Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Kine.Merethe.Hoijord@bfk.no
Geir Høistad Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Service og samferdsel Send e-post til geir.hoistad@bfk.no
Natalie Jakobsen lærer Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Natalie.Jakobsen@bfk.no
Kathrine Maria Willett Jansen Lektor m/tillegg Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Kathrine.Maria.Willett.Jansen@bfk.no
Ida Malen Jensen Barne - og ungdomsarbeider Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Ida.Malen.Jensen@bfk.no
Helene Schjelderup Johansen Yrkesfaglærer helse- og sosialfag, adjunkt. Sykepleier Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Helene.Schjelderup.Johansen@bfk.no
Julie Bråttvik Jonas Assistent Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Julie.Brattvik.Jonas@bfk.no
Ole Karsten Kastad Elevassistent Lier videregående skole Lier vgs - Service og samferdsel Send e-post til Ole.Karsten.Kastad@bfk.no
Øystein Kirkerud Lektor m/tilleggsutd Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til oystein.kirkerud@bfk.no
Christel Kirkøen Arbeids- og næringslivskoordinator Lier videregående skole Lier vgs - Avdelingsledere Send e-post til Christel.Kirkoen@bfk.no
Jannicke Kirkøen Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Vaktmester Send e-post til Jannicke.Kirkoen@bfk.no
Tommy Kjosnes Yrkesfaglærer - Elektro Lier videregående skole Lier vgs - Elektro Send e-post til Tommy.Kjosnes@bfk.no
Lars Klingenberg Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Vaktmester Send e-post til Lars.Klingenberg@bfk.no
Ragnhild Klingenberg Adm leder Lier videregående skole Lier vgs - Kantine Send e-post til ragnhild.klingenberg@bfk.no
Anne Grethe Knutheim Undervisningsstilling helse- og sosialfag Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Anne.Grethe.Knutheim@bfk.no
Linda Knøvl Rasmussen Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Design og håndverk Send e-post til Linda.Knovl.Rasmussen@bfk.no
Jan Korsmo Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til jan.korsmo@bfk.no
Olga Krasnova miljøterapeut Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Olga.Krasnova2@bfk.no
Camilla Kristensen Adjunkt m/tillegggsutd Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Camilla.Kristensen@bfk.no
Gro Kvale adjunkt m/tilleggsutdanning Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til gro.kvale@bfk.no
Anette Kyvik Kroppsøvingslærer - Lier Videregående skole Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Anette.Kyvik@bfk.no
Camilla Helen Landsverk Adjunkt m/opprykk Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Camilla.Helen.Landsverk@bfk.no
Ulrik Langøy Lektor i språk og samfunnsfag Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Ulrik.Langoy@bfk.no
Torunn Lund Adjunkt m/till.Utd Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til torunn.lund@bfk.no
Tone Lundbye Mellomleder Lier videregående skole Lier vgs - Avdelingsledere Send e-post til tone.lundbye@bfk.no
Marit Lønningdal Adjunkt med opprykk Lier videregående skole Lier vgs - Design og håndverk Send e-post til marit.lonningdal@bfk.no
Aksana Mazanik Lærer i matematikk og informatikk Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Aksana.Mazanik@bfk.no
Bharat Mehmi Miljøarbeider Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til bharat.mehmi@bfk.no
Kjersti Berg Moen Lektor m/till.utd. Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Kjersti.Berg.Moen@bfk.no
Elise Myhren Adjunkt m/tillegggsutd Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til elise.myhren@bfk.no
Ranveig Myrmo rådgiver/adjunkt Lier videregående skole Lier vgs - Elevtjeneste Send e-post til Ranveig.Myrmo@bfk.no
Knut Møklegaard Annet Lier videregående skole Lier vgs - Elektro Send e-post til Knut.Moklegaard@bfk.no
Siri Nordheim Lektor med tillegg Lier videregående skole Lier vgs - Service og samferdsel Send e-post til Siri.Nordheim@bfk.no
Leif Henning Norli Adjunkt Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Leif.Henning.Norli@bfk.no
Torild Håkonsen Norseth Renholder Lier videregående skole Lier vgs - Vaktmester Send e-post til Torild.Hakonsen.Norseth@bfk.no
Michael Nyland Adjunkt m/tillegggsutd Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Michael.Nyland@bfk.no
Marianne Røed Orji lektor Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Marianne.Roed.Orji@bfk.no
Linda Ovland Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Linda.Ovland@bfk.no
Roy Paulsberg Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Service og samferdsel Send e-post til Roy.Paulsberg@bfk.no
Astrid Paulsen Kontormedarbeider Lier videregående skole Lier vgs - Merkantil Send e-post til Astrid.Paulsen@bfk.no
Kjetil Pedersen Lektor m/ tilleggsutdanning Lier videregående skole Lier vgs - Service og samferdsel Send e-post til kjetil.pedersen@bfk.no
Arben Ramadani Pedagogisk medarbeider Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Arben.Ramadani@bfk.no
Lene Rinker elevassistent med fagbrev Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til lene.rinker@bfk.no
Tove Røineslien Adjunkt m/tilleggsutdanning Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til tove.roineslien@bfk.no
Mads Enger Rønning Tilkallingsvikar Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Mads.Enger.Ronning@bfk.no
Hamdi H. Sahal Lærling Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Hamdi.H.Sahal@bfk.no
Synnøve Wisløff Samuelsen Lektor Lier videregående skole Lier vgs - Service og samferdsel Send e-post til Synnove.Wisloff.Samuelsen@bfk.no
Jan Roger Sandbakken Lektor m/tilleggsutd Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Jan.Roger.Sandbakken@bfk.no
Olav Emil Låker Sandvik Assistent Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Olav.Emil.Laker.Sandvik@bfk.no
Ingebjørg Skibenes Sandvik Adjunkt m/tilleggsutdanning Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Ingebjorg.Skibenes.Sandvik@bfk.no
Runar Gottlieb Schøne Daglig leder Lier videregående skole Lier vgs - Elektro Send e-post til Runar.Gottlieb.Schone@bfk.no
Anna Helene Stampe Sellæg Spesialpedagog Lier videregående skole Lier vgs - Elevtjeneste Send e-post til Anna.Helene.Stampe.Selleg@bfk.no
Karl Sem-Johansen Adjunkt med tillegg Lier videregående skole Lier vgs - Service og samferdsel Send e-post til karl.sem-johansen@bfk.no
Mona Sevlie Smith konsulent Lier videregående skole Lier vgs - Merkantil Send e-post til mona.sevlie.smith@bfk.no
Ole Andreas Berger Sivertsen Lektor - Faglærer i kroppsøving Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Ole.Andreas.Berger.Sivertsen@bfk.no
Inge Skjeggerud Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Elektro Send e-post til Inge.Skjeggerud@bfk.no
Sigmund Skjelsbæk Adjunk/fagingeniør Lier videregående skole Lier vgs - Service og samferdsel Send e-post til sigmund.skjelsbek@bfk.no
Anne Sofie Skustad Fagarbeider Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Anne.Sofie.Skustad@bfk.no
Heidi Sollman Adjunkt Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Heidi.Sollman@bfk.no
Line Breivik Solum kantineleder Lier videregående skole Lier vgs - Kantine Send e-post til Line.Breivik.Solum@bfk.no
Elin Solum Adjunkt Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Elin.Solum@bfk.no
Antoinette Somerset Lektor med opprykk Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Antoinette.Somerset@bfk.no
Christian Somerset Adjunkt med opprykk Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Christian.Somerset@bfk.no
Knut Stormoen Kokk og arbeidsleder Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til knut.stormoen@bfk.no
Runar Strand Lektor med opprykk Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til runar.strand@bfk.no
Hege Sundet Fagleder Lier videregående skole Lier vgs - Elevtjeneste Send e-post til Hege.Sundet@bfk.no
Vigdis Fuglerud Sveinsen Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Vigdis.Fuglerud.Sveinsen@bfk.no
Vigdis Lothe Sætha Adjunkt m/ tilleggsutdanning Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Vigdis.Lothe.Setha@bfk.no
Tommy Sørensen Lektor Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Tommy.Sorensen@bfk.no
Monika Sørensen Våreid lærer Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Monika.Sorensen.Vareid@bfk.no
Aslaug Tangvald-Pedersen Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Aslaug.Tangvald-Pedersen@bfk.no
Ina Thoresen Adjunkt med tilleggsutdanning Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til ina.thoresen@bfk.no
Leif Thorsen lærer Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til leif.thorsen@bfk.no
Gøril Tollefsen Yrkesfaglærer Lier videregående skole Lier vgs - Service og samferdsel Send e-post til Goril.Tollefsen@bfk.no
Maria Toverud Adjunkt m/tillegggsutd Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Maria.Toverud@bfk.no
Steffen Trangsrud barn og ungdomsarbeider Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Steffen.Trangsrud@bfk.no
Hanne Trøen Lærer Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Hanne.Troen@bfk.no
Vigdis Synnøve Tøftum pedagog Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Vigdis.Synnove.Toftum@bfk.no
Arne Valen Faglærer Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Arne.Valen@bfk.no
Vigdis Strand Vassmoen Yrkesfaglærer/adjunkt Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Vigdis.Strand.Vassmoen@bfk.no
Elin Vestues Redaksjonssjef (adjunkt med opprykk) Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Elin.Vestues@bfk.no
Jakob Vik Avdelingsleder Lier videregående skole Lier vgs Send e-post til Jakob.Vik@bfk.no
Anne Karin Wennberg Miljøarbeider Lier videregående skole Lier vgs - Ressurssenteret Send e-post til Anne.Karin.Wennberg@bfk.no
Jan-Erik Winther Lektor Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Jan-Erik.Winther@bfk.no
Trine Anstensen Wæhre Lektor m/tilleggsutd Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Trine.Anstensen.Wehre@bfk.no
Liv Wærp Ass.rektor Lier videregående skole Lier vgs - IKT Send e-post til Liv.Werp@bfk.no
Stein Yri Vaktmester/driftsoperatør Lier videregående skole Lier vgs - Vaktmester Send e-post til Stein.Yri@bfk.no
Lise Røed Ødegaard Adjunkt med opprykk Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Lise.Roed.Odegaard@bfk.no
Dennis Askildsen Øines Paramedic Lier videregående skole Lier vgs - Helse og omsorg Send e-post til Dennis.Askildsen.Oines@bfk.no
Thea Eggebø Øvregaard Adjunkt Lier videregående skole Lier vgs - Påbygg fellesfag Send e-post til Thea.Eggebo.Ovregaard@bfk.no