Viser 44 ansatte fra Numedal videregående skole

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Frøydis Aasen elevassistent Numedal videregående skole Numedal vgs - Ressurssenter Send e-post til Froydis.Aasen@bfk.no
Tine Ingebo Alfredsen Service og samferdsel Numedal videregående skole Numedal vgs - Service og samferdsel Send e-post til Tine.Ingebo.Alfredsen@bfk.no
Jose Pacheco Beltran Lærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Jose.Pacheco.Beltran@bfk.no
Ole Knut Bergseidjordet Fagligleder / instruktør Anleggsteknikk Numedal videregående skole Numedal vgs - Bygg og anlegg Send e-post til Ole.Knut.Bergseidjordet@bfk.no
Anne Kari Brugaard Lektor m/tilleggsutd Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til anne.brugaard@bfk.no
May-Britt Bølviken Adjunkt Numedal videregående skole Numedal vgs - Elektro Send e-post til may-britt.bolviken@bfk.no
Heidi Bøyesen Yrkesfaglærer i Helse-og Sosialfag Numedal videregående skole Numedal vgs - Helse og oppvekstfag Send e-post til heidi.boyesen@bfk.no
Patricia Ann Cormack Engelsk lærer / spesial pedagog lærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Patricia.Ann.Cormack@bfk.no
Hanne Beate Espelid Numedal - Elevassistent Numedal videregående skole Numedal vgs - Helse og oppvekstfag Send e-post til Hanne.Beate.Espelid@bfk.no
Olaug Iren Fjøse Konsulent Numedal videregående skole Numedal vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Olaug.Iren.Fjose@bfk.no
Trond Foss Adjunkt m/tillegggsutd Numedal videregående skole Numedal vgs - Teknikk og ind. produksjon Send e-post til trond.foss@bfk.no
Gun Helen Glesne Ajunkt med opprykk Numedal videregående skole Numedal vgs - Ressurssenter Send e-post til Gun.Helen.Glesne@bfk.no
Åsne Graver Adjunkt Numedal videregående skole Numedal vgs - Helse og oppvekstfag Send e-post til asne.graver@bfk.no
Ola Grøvdal Adjunkt Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til ola.grovdal@bfk.no
Susann Hansen Adjunkt m/tilleggsutdanning Numedal videregående skole Numedal vgs - Ressurssenter Send e-post til susann.hansen@bfk.no
Henning Andreas Heiderby Veileder/assistent Numedal videregående skole Numedal vgs - Service og samferdsel Send e-post til Henning.Andreas.Heiderby@bfk.no
Bjørnar Blaavarp Heimdal Undervisningstilling i norsk 30-40% Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Bjornar.Blaavarp.Heimdal@bfk.no
Sigrun Blåvarp Heimdal Lektor m/tilleggsutd Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Sigrun.Blavarp.Heimdal@bfk.no
Tor Arve Imingen Elevassistent Numedal videregående skole Numedal vgs - Teknikk og ind. produksjon Send e-post til Tor.Arve.Imingen@bfk.no
Solfrid Jensen Kontaktlærer 8.kl Numedal videregående skole Numedal vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Solfrid.Loftsgard@bfk.no
Jens Jacob Jensen Forstkandidat Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Jens.Jacob.Jensen@bfk.no
Svein Knudsen Idrettsleder/lærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Svein.Knudsen@bfk.no
Gullik Koppangen Adjunkt m/till.Utd Numedal videregående skole Numedal vgs - Bygg og anlegg Send e-post til gullik.koppangen@bfk.no
Wenche Langås adjunkt Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til wenche.langas@bfk.no
Tor Larsen Lærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Teknikk og ind. produksjon Send e-post til Tor.Larsen@bfk.no
Halvor Lesteberg Annet-Kjøretøy Numedal videregående skole Numedal vgs - Teknikk og ind. produksjon Send e-post til halvor.lesteberg@bfk.no
Inger Holmene Midthaug Adjunkt Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Inger.Holmene.Midthaug@bfk.no
Stein Erik Røbech Assisterende rektor Numedal videregående skole Numedal vgs - Bygg og anlegg Send e-post til Stein.Erik.Robech@bfk.no
Tov Sandnæs Lektor m/tilleggsutd Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til tov.sandnes@bfk.no
Inger Sjaavaag Lektor m/tilleggsutd Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Inger.Sjaavaag@bfk.no
Ole Terje Skalstad Adjunkt m/tilleggsutd. Numedal videregående skole Numedal vgs - Elektro Send e-post til Ole.Terje.Skalstad@bfk.no
Ann Helen Løkkeberg Skaug Lektor m/tilleggsutd Numedal videregående skole Numedal vgs - Ressurssenter Send e-post til Ann.Helen.Lokkeberg.Skaug@bfk.no
Inger Marie Skriudalen Lektor med tilleggsutdanning Numedal videregående skole Numedal vgs Send e-post til Inger.Marie.Skriudalen@bfk.no
Trine Snarheim Student Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Trine.Snarheim@bfk.no
Marianne Sporan Hjertaas adjunkt med tilleggsutdanning Numedal videregående skole Numedal vgs - Studiespesialisering Send e-post til Marianne.Sporan.Hjertaas@bfk.no
Åshild Stanghelle Sosionom/veileder/lærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Ressurssenter Send e-post til Ashild.Stanghelle@bfk.no
Per Støldal Adjunkt m/tilleggsutdanning Numedal videregående skole Numedal vgs - Bygg og anlegg Send e-post til per.stoldal@bfk.no
Hege Svendsen Kantine leder Numedal videregående skole Numedal vgs - Kantine Send e-post til hege.svendsen@bfk.no
Siri Syvertsen rektor Numedal videregående skole Numedal vgs Send e-post til Siri.Syvertsen@bfk.no
Håkon Traaen Faglærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Teknikk og ind. produksjon Send e-post til hakon.traaen@bfk.no
Kari Auestad Tveiten Bibliotekansvarlig/konsulent Numedal videregående skole Numedal vgs - Bibliotekar Send e-post til Kari.Auestad.Tveiten@bfk.no
Turid Voldbakken Tveiten Administrasjonsleder Numedal videregående skole Numedal vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Turid.Voldbakken.Tveiten@bfk.no
Torgeir Øyvind Wetterhus Lærer Numedal videregående skole Numedal vgs - Teknikk og ind. produksjon Send e-post til Torgeir.Oyvind.Wetterhus@bfk.no
Bente Kirkevollen Wiken Elevveileder Numedal videregående skole Numedal vgs - Helse og oppvekstfag Send e-post til Bente.Kirkevollen.Wiken@bfk.no