Viser 48 ansatte fra Ringerike Folkehøgskole

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Per Bleikelia Konsulent Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Per.Bleikelia@bfk.no
Silje Bråten Arbeider Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Silje.Braten@bfk.no
Marianne Dahl Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Marianne.Dahl@bfk.no
Morten Eikenes Rektor Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Morten.Eikenes@bfk.no
Silje Kathrine Tryggestad Elvevoll Student/dansepedagog/yoga- og pilatesinstruktør Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Silje.Kathrine.Tryggestad.Elvevoll@bfk.no
Stig-Endre Elvevoll Lærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Stig-Endre.Elvevoll@bfk.no
Tom Evgenij Ernestus Drifts assistent Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Tom.Evgenij.Ernestus@bfk.no
Kari Evjen Assisterende rektor Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til kari.evjen@bfk.no
Gøril Fauske Idrettspedagog Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Goril.Fauske@bfk.no
Anne Berit Rolid Fikerud Adjunkt Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Anne.Berit.Rolid.Fikerud@bfk.no
Jeanett Frog Arbeider Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Jeanett.Frog@bfk.no
Elin Stenersen Gjestad Konsulent Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Elin.Stenersen.Gjestad@bfk.no
Henrik Stenersen Gjestad Utdanningsstillinger mm Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Henrik.Stenersen.Gjestad@bfk.no
Åsmund Gjønnes Tvedten Adjunkt Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Asmund.Gjonnes.Tvedten@bfk.no
Marie Gåsvik lærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Marie.Gasvik@bfk.no
Kjetil Hareide Hallre Folkehøgskolelærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Kjetil.Hareide.Hallre@bfk.no
Benedicte Hanne Hambro Lærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Benedicte.Hanne.Hambro@bfk.no
Saichai Handegard Renholder Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Saichai.Handegard@bfk.no
Thea Heimstad Kleiven Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Thea.Heimstad.Kleiven@bfk.no
Tove Hirth Lektor m/tilleggsutd Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Tove.Hirth@bfk.no
Kjersti Hovland Internatleder Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til kjersti.hovland@bfk.no
Karine Ness Jørgensen Klasselærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Karine.Ness.Jorgensen@bfk.no
Sonja Karlsen Renholdsleder Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til sonja.karlsen@bfk.no
Knut Kleiven Lærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til knut.kleiven@bfk.no
Therese Knoph-Sulland Danselærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til therese.knoph-sulland@bfk.no
Rune Kristiansen Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Rune.Kristiansen3@bfk.no
Åse Kvisgaard avdelingsleder Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til ase.kvisgaard@bfk.no
Mona Larsen Arbeider Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Mona.Larsen@bfk.no
Einar Lindhjem Lærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til einar.lindhjem@bfk.no
Johanna Magnus Adjunkt med tilleggsutdanning Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Johanna.Magnus@bfk.no
Malin Martinsen Arbeider Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Malin.Martinsen2@bfk.no
Ingjerd Meland Lærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Ingjerd.Meland@bfk.no
Dag Meland lærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til dag.meland@bfk.no
Kirsti Melby kokke Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til kirsti.melby@bfk.no
John Arne Pettersen yrkesfaglærer i restaurant og matfag Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til John.Arne.Pettersen@bfk.no
Marie Risan Lærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Marie.Risan@bfk.no
Karine Risnes Student og tolk Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Karine.Risnes@bfk.no
Gudrun Rugroten Fagarbeider Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Gudrun.Rugroten@bfk.no
Eirik Kiil Saga Musiker Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Eirik.Kiil.Saga@bfk.no
Joachim Selvåg Lærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Joachim.Selvag@bfk.no
Kristin Smith Administrasjonsleder Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Kristin.Smith@bfk.no
Unn Teslo Konsulent Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Unn.Teslo@bfk.no
Heidi Torstensrud . Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Heidi.Torstensrud@bfk.no
Ole-Johannes Moen Venåsen Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Ole-Johannes.Moen.Venasen@bfk.no
Mercy Chelimo Wendelborg Renholder Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Mercy.Chelimo.Wendelborg@bfk.no
Margareth Wiik Lærer Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Margareth.Wiik@bfk.no
Teun A. Witteveen Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til Teun.A.Witteveen@bfk.no
Marit Eriksen Østby Fagarbeider Ringerike Folkehøgskole Ringerike folkehøyskole Send e-post til marit.eriksen.ostby@bfk.no