Viser 49 ansatte fra Ål vidaregåande skole

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Arild Aasen Lektor Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til arild.aasen@bfk.no
Tore Berg Arnegard Lektor m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Tore.Berg.Arnegard@bfk.no
Kristin Barlaug Lektor Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Kristin.Barlaug@bfk.no
Frida Bergersen Lektor Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Frida.Bergersen@bfk.no
Kjell Einar Bie Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til Kjell.Einar.Bie@bfk.no
Stig Boholm Adjunkt / Rådgiver Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til Stig.Boholm@bfk.no
Barbo Margrete Botten Konsulent Ål vidaregåande skole Ål vgs - Kontor Send e-post til Barbo.Margrete.Botten@bfk.no
Terje Bøygard Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til terje.boygard@bfk.no
Tonje Dahl Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til tonje.dahl@bfk.no
Terje Andreas Danielsen Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Terje.Andreas.Danielsen@bfk.no
Anders Eide Avdelingsleder Ål vidaregåande skole Ål vgs Send e-post til Anders.Eide@bfk.no
Mette Englund Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til mette.englund@bfk.no
Sidsel Fjørtoft Avdelingsleder spes.ped Ål vidaregåande skole Ål vgs Send e-post til Sidsel.Fjortoft@bfk.no
Heidi Friis Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til heidi.friis@bfk.no
Bjørn Gauteplass Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til Bjorn.Gauteplass@bfk.no
Torleif Gullhagen Selvstendig næringsdrivende Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til Torleif.Gullhagen@bfk.no
Jostein Heia Lektor m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Jostein.Heia@bfk.no
Ida Marie Holen Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Ida.Marie.Holen@bfk.no
Anders Ilsøy Avdelingsleder Ål vidaregåande skole Ål vgs Send e-post til Anders.Ilsoy@bfk.no
Knut Halvor Jorde Lærer Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til Knut.Halvor.Jorde@bfk.no
Aud Berit Berg Jorde Administrasjonsleder Ål vidaregåande skole Ål vgs - Kontor Send e-post til Aud.Berit.Berg.Jorde@bfk.no
Margit Jordet Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til margit.jordet@bfk.no
Kjersti Kolsrud Konsulent Ål vidaregåande skole Ål vgs - Kontor Send e-post til Kjersti.Kolsrud@bfk.no
Tom Henning Landsrud Lærer Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til Tom.Henning.Landsrud@bfk.no
Magne Reidar Liahagen Elevassistent Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped Send e-post til Magne.Reidar.Liahagen@bfk.no
Bjørn Erik Liodden Praksisplass Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til Bjorn.Erik.Liodden@bfk.no
Aud Maria Solberg Løstegård Adjunkt Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Aud.Maria.Solberg.Lostegard@bfk.no
Kjersti-Elise Haugen Løyte Lærer Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Kjersti-Elise.Haugen.Loyte@bfk.no
Lars Halgrim Merødningen Lektor Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Lars.Halgrim.Merodningen@bfk.no
Job Morales Kantineleder Ål vidaregåande skole Ål vgs - Kantine Send e-post til job.morales@bfk.no
Geir Nikolaisen Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til geir.nikolaisen@bfk.no
Marit Dalby-Sorteberglien Nyborg Røkter Lien samdrift Ål vidaregåande skole Ål vgs - Gardsbruk/Samdrift Send e-post til Marit.Dalby.Sorteberglien@bfk.no
Dimitar Resov Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Dimitar.Resov@bfk.no
Jens Romslo Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til jens.romslo@bfk.no
Håkon Sato Elevassistent Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped Send e-post til hakon.sato@bfk.no
Morgan Slåtto Lærer Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til morgan.slatto@bfk.no
Geir Snare Instruktør Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til geir.snare@bfk.no
Clarence-Frode Solheim Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til clarence-frode.solheim@bfk.no
Karin Skaret Støvik Adjunkt Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Karin.Skaret.Stovik@bfk.no
Truls Marius Sverd Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Truls.Marius.Sverd@bfk.no
Tor Olav Sviggum Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til Tor.Olav.Sviggum@bfk.no
Arnstein H Sørbøen Rektor Ål vidaregåande skole Ål vgs - Gardsbruk/Samdrift Send e-post til Arnstein.H.Sorboen@bfk.no
Astrid Woxen Thoen Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Astrid.Woxen.Thoen@bfk.no
Geirmund Tormodsgard Adjunkt m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til geirmund.tormodsgard@bfk.no
Gro Torpe Lektor m/till.utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Gro.Torpe@bfk.no
Ole Torpe Elevassistent Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped Send e-post til ole.torpe@bfk.no
Anne Mette Tuft Elevassistent Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped Send e-post til Anne.Mette.Tuft@bfk.no
Bjørn Hilde Tveitan Undervisningsstilling på elektro Ål vidaregåande skole Ål vgs - BA, EL, TP Send e-post til Bjorn.Hilde.Tveitan@bfk.no
Bente Ulleland Lærer Ål vidaregåande skole Ål vgs - HO, SS, Fellesfag Send e-post til Bente.Ulleland@bfk.no