Viser 58 ansatte fra Ål vidaregåande skole

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Arild Aasen lektor Ål vidaregåande skole Ål vgs - Bygg/Elektro/Tekn. produksjon Send e-post til arild.aasen@bfk.no
Tore Berg Arnegard Lektor med tilleggsutdanning Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Tore.Berg.Arnegard@bfk.no
Kristin Barlaug Lektor Ål vidaregåande skole Ål vgs - Naturbruk Send e-post til Kristin.Barlaug@bfk.no
Frida Bergersen Lærar Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Frida.Bergersen@bfk.no
Kjell Einar Bie Adjunkt m/tillegggsutd Ål vidaregåande skole Ål vgs - Bygg/Elektro/Tekn. produksjon Send e-post til Kjell.Einar.Bie@bfk.no
Stig Boholm Adjunkt/Rådgiver Ål vidaregåande skole Ål vgs - Bygg/Elektro/Tekn. produksjon Send e-post til Stig.Boholm@bfk.no
Barbo Margrete Botten Konsulent Ål vidaregåande skole Ål vgs - Kontor Send e-post til Barbo.Margrete.Botten@bfk.no
Jens Petter Brandlie offshore Supervisor Ål vidaregåande skole Ål vgs - Bygg/Elektro/Tekn. produksjon Send e-post til Jens.Petter.Brandlie@bfk.no
Terje Bøygard Adjunkt m/tillegggsutd Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til terje.boygard@bfk.no
Tonje Dahl Lærer Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til tonje.dahl@bfk.no
Terje Andreas Danielsen Adjunkt m/tillegggsutd Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Terje.Andreas.Danielsen@bfk.no
Anders Eide Avdelingsleder Ål vidaregåande skole Ål vgs Send e-post til Anders.Eide@bfk.no
Mette Englund Adjunkt med tilleggsutdanning Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til mette.englund@bfk.no
Vegard Finset Fjeldheim Adjunkt m/tillegggsutd Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Vegard.Finset.Fjeldheim@bfk.no
Sidsel Fjørtoft Fagleder Ål vidaregåande skole Ål vgs Send e-post til Sidsel.Fjortoft@bfk.no
Heidi Friis Adjunkt med opprykk Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped/Service og samferdsel Send e-post til heidi.friis@bfk.no
Bjørn Gauteplass VA-planlegger Ål vidaregåande skole Ål vgs - Bygg/Elektro/Tekn. produksjon Send e-post til Bjorn.Gauteplass@bfk.no
Jostein Heia Lektor Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped/Service og samferdsel Send e-post til Jostein.Heia@bfk.no
Svein Johnny Hellevik Elevassistent Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped/Service og samferdsel Send e-post til Svein.Johnny.Hellevik@bfk.no
Ida Marie Holen adjunkt med opprykk Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Ida.Marie.Holen@bfk.no
Nina Elisabeth Høgmo nettverksrådgiver/prosjektmedarbeider Ål vidaregåande skole Ål vgs Send e-post til Nina.Elisabeth.Hogmo@karrierebuskerud.no
Anders Ilsøy Lektor med tilleggsutdanning Ål vidaregåande skole Ål vgs Send e-post til Anders.Ilsoy@bfk.no
Aud Berit Berg Jorde Administrasjonsleder Ål vidaregåande skole Ål vgs - Kontor Send e-post til Aud.Berit.Berg.Jorde@bfk.no
Knut Halvor Jorde Murmester Ål vidaregåande skole Ål vgs Send e-post til Knut.Halvor.Jorde@bfk.no
Margit Jordet Adjunkt m/till. Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til margit.jordet@bfk.no
Kjersti Kolsrud Konsulent Ål vidaregåande skole Ål vgs - Kontor Send e-post til Kjersti.Kolsrud@bfk.no
Gry Kopperud Kontormedarbeider Ål vidaregåande skole Ål vgs - Kontor Send e-post til Gry.Kopperud@bfk.no
Tom Henning Landsrud Lærer Ål vidaregåande skole Ål vgs - Naturbruk Send e-post til Tom.Henning.Landsrud@bfk.no
Magne Reidar Liahagen elevassistent Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped/Service og samferdsel Send e-post til Magne.Reidar.Liahagen@bfk.no
Aud Maria Solberg Løstegård adjunkt Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Aud.Maria.Solberg.Lostegard@bfk.no
Kjersti-Elise Haugen Løyte Tilkallingsvikar Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Kjersti-Elise.Haugen.Loyte@bfk.no
Lars Halgrim Merødningen lektor Ål vidaregåande skole Ål vgs - Naturbruk Send e-post til Lars.Halgrim.Merodningen@bfk.no
Job Morales Arbeidsleder/formann Ål vidaregåande skole Ål vgs - Kantine Ål Send e-post til job.morales@bfk.no
Geir Nikolaisen Lærer, adjunkt Ål vidaregåande skole Ål vgs - Bygg/Elektro/Tekn. produksjon Send e-post til geir.nikolaisen@bfk.no
Kenneth Nygård Lektor Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Kenneth.Nygard@bfk.no
Siw Ellen Pedersen Renholder Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped/Service og samferdsel Send e-post til Siw.Ellen.Pedersen@bfk.no
Dimitar Resov Lærer- lektor i naturfag, matematikk, fysikk, engelsk og norsk Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Dimitar.Resov@bfk.no
Sigmund Robertsen Fagarbeider Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped/Service og samferdsel Send e-post til sigmund.robertsen@bfk.no
Jens Romslo Teleingeniør/Adjunkt med tilleggsutdanning Ål vidaregåande skole Ål vgs - Bygg/Elektro/Tekn. produksjon Send e-post til jens.romslo@bfk.no
Bjarte Rundereim Adjunkt Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Bjarte.Rundereim@bfk.no
Håkon Sato Fagarbeider Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped/Service og samferdsel Send e-post til hakon.sato@bfk.no
Oddvar Skråmestø Rektor Ål vidaregåande skole Ål vgs - Vaktmester Send e-post til Oddvar.Skramesto@bfk.no
Morgan Slåtto Lærar Ål vidaregåande skole Ål vgs - Bygg/Elektro/Tekn. produksjon Send e-post til morgan.slatto@bfk.no
Ingeborg Helene Solheim Sekretær Ål vidaregåande skole Ål vgs - Kontor Send e-post til Ingeborg.Helene.Solheim@bfk.no
Clarence-Frode Solheim Adjunkt m/till.Utd Ål vidaregåande skole Ål vgs - Bygg/Elektro/Tekn. produksjon Send e-post til clarence-frode.solheim@bfk.no
Marit Dalby Sorteberglien Fagarbeider Ål vidaregåande skole Ål vgs - Gardsbruk/Samdrift Send e-post til Marit.Dalby.Sorteberglien@bfk.no
Karin Skaret Støvik Adjunkt Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Karin.Skaret.Stovik@bfk.no
Nils Ove Svensgård Fagleder Ål vidaregåande skole Ål vgs Send e-post til Nils.Ove.Svensgard@bfk.no
Truls Marius Sverd Adjunkt m/tilleggsutdanning Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Truls.Marius.Sverd@bfk.no
Tor Olav Sviggum Adjunkt m. tillegg Ål vidaregåande skole Ål vgs - Bygg/Elektro/Tekn. produksjon Send e-post til Tor.Olav.Sviggum@bfk.no
Astrid Woxen Thoen Adjunkt Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Astrid.Woxen.Thoen@bfk.no
Geirmund Tormodsgard Adjunkt m/tillegggsutd Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped/Service og samferdsel Send e-post til geirmund.tormodsgard@bfk.no
Gro Torpe Lektor m/tilleggsutd Ål vidaregåande skole Ål vgs Send e-post til Gro.Torpe@bfk.no
Ole Torpe fagarbeider Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped/Service og samferdsel Send e-post til ole.torpe@bfk.no
Anne Mette Tuft Elevassistent Ål vidaregåande skole Ål vgs - Spes.ped/Service og samferdsel Send e-post til Anne.Mette.Tuft@bfk.no
Bente Ulleland Arbeidssøker Ål vidaregåande skole Ål vgs - Helse/Oppvekst og fellesfag Send e-post til Bente.Ulleland@bfk.no
Ole Brøto Ølmheim Lærling Ål vidaregåande skole Ål vgs - Kontor Send e-post til Ole.Broto.Olmheim@bfk.no
Gunvald Åsegård Fagarbeider Ål vidaregåande skole Ål vgs - Kantine/botilbud Lien Send e-post til gunvald.asegard@bfk.no