Viser 78 ansatte fra Eiker videregående skole

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Ingrid Aaen Rektor Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Ingrid.Aaen@bfk.no
Ofelia Angelica Avagian Lektorstudent/ adjunkt med tilleggsutdanning Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Ofelia.Angelica.Avagian@bfk.no
Anne Grete Baksjøberg Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Anne.Grete.Baksjoberg@bfk.no
Ragnhild Barosen Servicemedarbeider Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Ragnhild.Barosen@bfk.no
Renate Marie Bekkeland Assistent Eiker videregående skole Eiker vgs - leder sp.ped, yrkesfag Send e-post til Renate.Marie.Bekkeland@bfk.no
Kjetil Bergh Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Kjetil.Bergh@bfk.no
Liv Bertani-Økland Adjunkt med tilleggsutdanning Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til liv.bertani-okland@bfk.no
Ann-Lisbeth Bjerknæs Servicemedarbeider Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Ann-Lisbeth.Bjerknes@bfk.no
Torodd Bjørge Lektor m/tilleggsutd Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til torodd.bjorge@bfk.no
Mari Brusletten Servicemedarbeider Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Mari.Brusletten@bfk.no
Renate Carlsen Lærer Eiker videregående skole Eiker vgs - leder sp.ped, yrkesfag Send e-post til Renate.Carlsen@bfk.no
Roar Joval Carlsen Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Roar.Joval.Carlsen@bfk.no
Eva Dammyr Servicemedarbeider Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Eva.Dammyr@bfk.no
Tor Jan Eikeland Lektor m/tilleggsutd Eiker videregående skole Eiker vgs - leder realfag Send e-post til Tor.Jan.Eikeland@bfk.no
Hans Petter Ellingsen Medieviter, Spilldesigner, Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til Hans.Petter.Ellingsen@bfk.no
Sølve Falkenhaug Servicemedarbeider Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Solve.Falkenhaug@bfk.no
Olav Flaten mellomleder Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til olav.flaten@bfk.no
Ronny Fridheim Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - leder øk/adm Send e-post til Ronny.Fridheim@bfk.no
Juliane Aslaksen Fuglset Lærer og Økonom Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Juliane.Aslaksen.Fuglset@bfk.no
Toril Furuheim Servicemedarbeider Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Toril.Furuheim@bfk.no
Rose Elin Granlund Hjelpepleier Eiker videregående skole Eiker vgs - leder øk/adm Send e-post til Rose.Elin.Granlund@bfk.no
Hege Granum Undervisningsstilling Service og samferdsel Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Hege.Granum@bfk.no
Ingvild Båsen Grenness Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - leder realfag Send e-post til Ingvild.Basen.Grenness@bfk.no
Unn Helle Grette Hjelpepleier Eiker videregående skole Eiker vgs - leder øk/adm Send e-post til Unn.Helle.Grette@bfk.no
Per Jørund Grøthe Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Per.Jorund.Grothe@bfk.no
Heidi Hvidsten Hafnor Adjunkt med tilleggsutd. Eiker videregående skole Eiker vgs - leder øk/adm Send e-post til Heidi.Hvidsten.Hafnor@bfk.no
Gunnar Nicolai Halvorsen Kultur- arrangør, formidler og forvalter Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Gunnar.Nicolai.Halvorsen@bfk.no
Stian Lie Hansen Spesialpedagog i kroppsøving og fysisk aktivitet og helserådgiver fra NIH Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Stian.Lie.Hansen@bfk.no
Anne Hartz assistent Eiker videregående skole Eiker vgs - leder sp.ped, yrkesfag Send e-post til Anne.Hartz@bfk.no
Jon Gudmund Helbostad Cand. mag. Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Jon.Gudmund.Helbostad@bfk.no
Erik Helgerud Lektor m/tilleggsutd, statsviter Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til Erik.Helgerud@bfk.no
Mette Hobbelstad Adjunkt m/tillegggsutd Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til mette.hobbelstad@bfk.no
Reidunn Lien Horgen Adjunkt med tilleggsutdanning Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Reidunn.Lien.Horgen@bfk.no
Edwin Hrodmarsson Adjunkt m/tilleggsutdanning Eiker videregående skole Eiker vgs - leder realfag Send e-post til edwin.hrodmarsson@bfk.no
Sondre Imset Lektor m/tilleggsutd Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til Sondre.Imset@bfk.no
Beate Fagereng Jacobsen Adjunkt m/opprykk Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til beate.fagereng.jacobsen@bfk.no
Hilde Brechan Johnsen adjunkt med opprykk Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Hilde.Brechan.Johnsen@bfk.no
May Kristin Skogen Kaasa Adjunkt med till Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til May.Kristin.Skogen.Kaasa@bfk.no
Britt Unni Kaspersen Kantinemedarbeider Eiker videregående skole Eiker vgs - leder øk/adm Send e-post til Britt.Unni.Kaspersen@bfk.no
Kristine Skuterud Kind Vikar Eiker videregående skole Eiker vgs - leder sp.ped, yrkesfag Send e-post til Kristine.Skuterud.Kind@bfk.no
Bente Kjelsrud Lærer Eiker vgs Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til bente.kjelsrud@bfk.no
Astrid Klippen Servicemedarbeider Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Astrid.Klippen@bfk.no
Martha Kodahl Servicemedarbeider Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Martha.Kodahl@bfk.no
Eliane Krafzik Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til Eliane.Krafzik@bfk.no
Hanne Kristiansen Mellomleder Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Hanne.Kristiansen@bfk.no
Sverre Johan Kvale Lærer Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Sverre.Johan.Kvale@bfk.no
Tone Malmo Lien Rådgiver/Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til Tone.Malmo.Lien@bfk.no
Mette Elisabeth Mihle Loe Mellomleder Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Mette.Elisabeth.Mihle.Loe@bfk.no
Toril Magnus Lektor m/tilleggsutd Eiker videregående skole Eiker vgs - leder realfag Send e-post til toril.magnus@bfk.no
Geethika Mastiyage Eiker videregående skole Eiker vgs - leder realfag Send e-post til Geethika.Mastiyage@bfk.no
Therese Måseidvåg Bibliotekar Eiker videregående skole Eiker vgs - leder øk/adm Send e-post til therese.maseidvag@bfk.no
Eva Nordby Servicemedarbeider Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Eva.Nordby@bfk.no
Helle Øhren Nordset lektor med opprykk Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Helle.Ohren.Nordset@bfk.no
Geir Opdahl Økonomi - og administrasjonsleder Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Geir.Opdahl@bfk.no
Inger Margrete Pettersen Adjunkt m/tilleggsutdanning Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Inger.Margrete.Pettersen@bfk.no
Kari Merete Reiertsen Adjunkt m/tillegggsutd Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Kari.Merete.Reiertsen@bfk.no
Lorents Arild Roksvaag Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Lorents.Arild.Roksvaag@bfk.no
Vera Rossvoll Lærer Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til vera.rossvoll@bfk.no
Cecilie Kari Ruud Faglærer i formgiving og spansk Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til Cecilie.Kari.Ruud@bfk.no
Tor Egil Rødahl Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - leder realfag Send e-post til Tor.Egil.Rodahl@bfk.no
Anita Johnsen Sand Lektor m/tilleggsutd. Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til Anita.Johnsen.Sand@bfk.no
Mette Skuterud Arbeidsleder/formann Eiker videregående skole Eiker vgs - leder øk/adm Send e-post til mette.skuterud@bfk.no
Umalkaltun Sobagle Tospråkliglærer Eiker videregående skole Eiker vgs - leder sp.ped, yrkesfag Send e-post til Umalkaltun.Sobagle@bfk.no
Marita Hoffart Solbakken Konsulent Eiker videregående skole For Visma-gruppene Send e-post til Marita.Hoffart.Solbakken@bfk.no
Filippa Stuestøl Lektor m/tilleggsutdanning Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til Filippa.Stuestol@bfk.no
Hege Sørvang Adjunkt med tillegg Eiker videregående skole Eiker vgs - leder realfag Send e-post til hege.sorvang@bfk.no
Test Testesen Lektor m/tilleggsutd Eiker videregående skole Eiker vgs - leder realfag Send e-post til Test.Testesen@bfk.no
Linda Thiis Adjunkt m. tillegg. Eiker videregående skole Eiker vgs - leder sp.ped, yrkesfag Send e-post til linda.thiis@bfk.no
Henrik Torgersen Servicemedarbeider Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Henrik.Torgersen@bfk.no
Thomas Tufteland Student Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Thomas.Tufteland@bfk.no
Tanja Tufteland Konsulent Eiker videregående skole Eiker vgs - leder øk/adm Send e-post til Tanja.Tufteland@bfk.no
Lise Renate Tumert Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til Lise.Renate.Tumert@bfk.no
Katrine Utengen Kantinemedarbeider Eiker videregående skole Eiker vgs - leder øk/adm Send e-post til katrine.utengen@bfk.no
Gro Medby Wium lektor m/tillegg Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til Gro.Medby.Wium@bfk.no
David Peter Woodhouse Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - leder språk, samf.fag m.m. Send e-post til David.Peter.Woodhouse@bfk.no
Martine Øhren Nordset Lærer Eiker videregående skole Eiker vgs - leder norsk,kroppsøving Send e-post til Martine.Ohren.Nordset@bfk.no
Line Charlotte Ølstad Konsulent Eiker videregående skole Eiker vgs - leder øk/adm Send e-post til Line.Charlotte.Olstad@bfk.no
Ivar Gevelt Driftleder Kvalitetsavdelingen BFK Eiendom Send e-post til ivar.gevelt@bfk.no