Rådgivere

I UngInvest AIB har vi både sosialfaglige rådgivere og karriereveiledere.

UngInvest AIB Drammen

Tone Haukvik
Sosialfaglig rådgiver
Tlf: 32 26 12 15 / 92 83 50 12
E-post: tone.h...@bfk.no

Lene Nygård
Utdannings og yrkesrådgiver / Sosialfaglig rådgiver
Tlf: 32 26 12 00
E-post: lene.n...@bfk.no

 

UngInvest AIB Kongsberg 

June Ulberg
Utdannings og yrkesrådgiver / Sosialfaglig rådgiver
Tlf: 32 26 12 80
E-post: june.u...@bfk.no


UngInvest AIB Midtfylket 

Mette Bogen
Utdannings og yrkesrådgiver / Sosialfaglig rådgiver
Tlf: 32 78 95 70
E-post: Mette....@bfk.no

 

UngInvest AIB Ringerike

Kine Anett Præsius-Kristiansen
Utdannings og yrkesrådgiver / Sosialfaglig rådgiver
Tlf: 32 26 12 52
E-post: Kine.Anett.Pres...@bfk.no

 

UngInvest AIB Hallingdal

Stine Øynebråten Brenno
Utdannings og yrkesrådgiver / Sosialfaglig rådgiver
Tlf: 47 67 55 42
E-post: Stine.Oynebr...@bfk.no


Publisert 15. august 2012, oppdatert 21. juni 2019.